C.PLAST

TÜV

ÜRÜNLERİMİZ

İLETİŞİM


      BİLGİ, DENEYİM, KALİTE ve GÜVEN...

Çorlu Plastik ve Kalıp Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

       Çorlu Plastik, 1989 yılında Çorlu Yeni Sanayi Bölgesi 'nde kurulmuştur. Bir tek enjeksiyon makinesi ile kurulan ve ilk zamanlarda civar atölyelere plastik parçalar üreten Çorlu Plastik, dürüst ve ilkeli tarzı ile kurumsal firmaların dikkatini çekmiş ve makine parkını genişleterek sözkonusu firmalara hizmet vermeye başlamıştır.

        Önceleri dışarıda yaptırdığı ve firmaların temin ettiği kalıplarla üretim yapan Çorlu Plastik, müşteri taleplerine daha hızlı hizmet vermek amacıyla 1990 yılında kendi kalıphanesini kurmuştur.

        Teknolojiyi takip etmeyi ve her zaman daha iyisini üretebilme felsefesini kendisine ilke edinen ÇORLU PLASTİK, oldukça geniş  bir müşteri portföyüne sahiptir.

        Esnek ve müşteri odaklı çalışma sistemine sahip ÇORLU PLASTİK, müşterilerinin gözünde dürüst ve güvenilir kimliğiyle tanınmasının verdiği mutlulukla çalışmalarını devam ettirmiş olup Nisan 2005 tarihinde ISO 9001:2000 belgesini almıştır.

        Bugün 11 adet plastik enjeksiyon makinesi, kalıphane bölümü ve 30 çalışanı ile üç vardiye çalışarak 2.5 kg. ağırlığına kadar parça üretebilen ÇORLU PLASTİK ilkeleri doğrultusunda hareket etmenin gururunu yaşamaktadır.

        Elde ettiği kazancın tümünü işletmeye harcayan, müşteri ağını genişletmek, küresel pazarda yer almak ve portföyüne yeni müşteriler eklemek için çalışmalarını sürdürmektedir.

 
www.corluplastik.com | Bütün hakları saklıdır
design by mkntsrm@hotmail.com